API Delevan Inc. S1008-151J
S1008-151J
Part No.:
S1008-151J
Datasheet:
ShinYuaS1008-151J.pdf
Description:
FIXED IND 150NH 1.015A 110 MOHM
Inductance:
150 nH
Tolerance:
±5%
CurrentRating(Amps):
1.015 A
DCResistance(DCR):
110mOhm Max
Q@Freq:
40 @ 25MHz
Frequency-SelfResonant:
353MHz
Ratings:
OperatingTemperature:
-55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test:
25 MHz