API Delevan Inc. S1008-221J
S1008-221J
Part No.:
S1008-221J
Datasheet:
ShinYuaS1008-221J.pdf
Description:
FIXED IND 220NH 930MA 130MOHM SM
Inductance:
220 nH
Tolerance:
±5%
CurrentRating(Amps):
930 mA
DCResistance(DCR):
130mOhm Max
Q@Freq:
40 @ 25MHz
Frequency-SelfResonant:
323MHz
Ratings:
OperatingTemperature:
-55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test:
25 MHz