API Delevan Inc. S1008-333J
S1008-333J
Part No.:
S1008-333J
Datasheet:
ShinYuaS1008-333J.pdf
Description:
FIXED IND 33UH 125MA 7.4 OHM SMD
Inductance:
33 µH
Tolerance:
±5%
CurrentRating(Amps):
125 mA
DCResistance(DCR):
7.4Ohm Max
Q@Freq:
30 @ 2.5MHz
Frequency-SelfResonant:
12MHz
Ratings:
OperatingTemperature:
-55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test:
2.5 MHz