API Delevan Inc. S1008-621J
S1008-621J
Part No.:
S1008-621J
Datasheet:
ShinYuaS1008-621J.pdf
Description:
FIXED IND 620NH 770MA 190MOHM SM
Series:
S1008
Inductance:
620 nH
Tolerance:
±5%
CurrentRating(Amps):
770 mA
DCResistance(DCR):
190mOhm Max
Q@Freq:
40 @ 25MHz
Frequency-SelfResonant:
200MHz
Ratings:
OperatingTemperature:
-55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test:
25 MHz