API Delevan Inc. S1008R-123J
S1008R-123J
Part No.:
S1008R-123J
Datasheet:
ShinYuaS1008R-123J.pdf
Description:
FIXED IND 12UH 220MA 3.5 OHM SMD
Series:
S1008R
Inductance:
12 µH
Tolerance:
±5%
CurrentRating(Amps):
220 mA
DCResistance(DCR):
3.5Ohm Max
Q@Freq:
30 @ 2.5MHz
Frequency-SelfResonant:
28MHz
Ratings:
OperatingTemperature:
-55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test:
2.5 MHz