API Delevan Inc. S1008R-223J
S1008R-223J
Part No.:
S1008R-223J
Datasheet:
ShinYuaS1008R-223J.pdf
Description:
FIXED IND 22UH 170MA 6 OHM SMD
Series:
S1008R
Inductance:
22 µH
Tolerance:
±5%
CurrentRating(Amps):
170 mA
DCResistance(DCR):
6Ohm Max
Q@Freq:
30 @ 2.5MHz
Frequency-SelfResonant:
18MHz
Ratings:
OperatingTemperature:
-55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test:
2.5 MHz