API Delevan Inc. S1008R-473J
S1008R-473J
Part No.:
S1008R-473J
Datasheet:
ShinYuaS1008R-473J.pdf
Description:
FIXED IND 47UH 110MA 9 OHM SMD
Inductance:
47 µH
Tolerance:
±5%
CurrentRating(Amps):
110 mA
DCResistance(DCR):
9Ohm Max
Q@Freq:
30 @ 2.5MHz
Frequency-SelfResonant:
8MHz
Ratings:
OperatingTemperature:
-55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test:
2.5 MHz