API Delevan Inc. S1008R-681J
S1008R-681J
Part No.:
S1008R-681J
Datasheet:
ShinYuaS1008R-681J.pdf
Description:
FIXED IND 680NH 750MA 200MOHM SM
Series:
S1008R
Inductance:
680 nH
Tolerance:
±5%
CurrentRating(Amps):
750 mA
DCResistance(DCR):
200mOhm Max
Q@Freq:
40 @ 25MHz
Frequency-SelfResonant:
186MHz
Ratings:
OperatingTemperature:
-55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test:
25 MHz