API Delevan Inc. S1812-103J
S1812-103J
Part No.:
S1812-103J
Datasheet:
ShinYuaS1812-103J.pdf
Description:
FIXED IND 10UH 333MA 1.8 OHM SMD
Material-Core:
Ferrite
Inductance:
10 µH
Tolerance:
±5%
CurrentRating(Amps):
333 mA
DCResistance(DCR):
1.8Ohm Max
Q@Freq:
50 @ 2.5MHz
Frequency-SelfResonant:
25MHz
Ratings:
OperatingTemperature:
-55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test:
2.5 MHz