API Delevan Inc. S1812-123J
S1812-123J
Part No.:
S1812-123J
Datasheet:
ShinYuaS1812-123J.pdf
Description:
FIXED IND 12UH 315MA 2 OHM SMD
Material-Core:
Ferrite
Inductance:
12 µH
Tolerance:
±5%
CurrentRating(Amps):
315 mA
DCResistance(DCR):
2Ohm Max
Q@Freq:
50 @ 2.5MHz
Frequency-SelfResonant:
22MHz
Ratings:
OperatingTemperature:
-55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test:
2.5 MHz