API Delevan Inc. S1812-151J
S1812-151J
Part No.:
S1812-151J
Datasheet:
ShinYuaS1812-151J.pdf
Description:
FIXED IND 150NH 1.347A 110 MOHM
Material-Core:
Iron
Inductance:
150 nH
Tolerance:
±5%
CurrentRating(Amps):
1.347 A
DCResistance(DCR):
110mOhm Max
Q@Freq:
50 @ 25MHz
Frequency-SelfResonant:
390MHz
Ratings:
OperatingTemperature:
-55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test:
25 MHz