API Delevan Inc. S1812-223J
S1812-223J
Part No.:
S1812-223J
Datasheet:
ShinYuaS1812-223J.pdf
Description:
FIXED IND 22UH 277MA 2.6 OHM SMD
Material-Core:
Ferrite
Inductance:
22 µH
Tolerance:
±5%
CurrentRating(Amps):
277 mA
DCResistance(DCR):
2.6Ohm Max
Q@Freq:
50 @ 2.5MHz
Frequency-SelfResonant:
14MHz
Ratings:
OperatingTemperature:
-55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test:
2.5 MHz