API Delevan Inc. S1812-334J
S1812-334J
Part No.:
S1812-334J
Datasheet:
ShinYuaS1812-334J.pdf
Description:
FIXED IND 330UH 129MA 12 OHM SMD
Material-Core:
Ferrite
Inductance:
330 µH
Tolerance:
±5%
CurrentRating(Amps):
129 mA
DCResistance(DCR):
12Ohm Max
Q@Freq:
40 @ 790kHz
Frequency-SelfResonant:
3.7MHz
Ratings:
OperatingTemperature:
-55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test:
790 kHz