API Delevan Inc. S1812-683J
S1812-683J
Part No.:
S1812-683J
Datasheet:
ShinYuaS1812-683J.pdf
Description:
FIXED IND 68UH 215MA 4.3 OHM SMD
Material-Core:
Ferrite
Inductance:
68 µH
Tolerance:
±5%
CurrentRating(Amps):
215 mA
DCResistance(DCR):
4.3Ohm Max
Q@Freq:
50 @ 2.5MHz
Frequency-SelfResonant:
7.6MHz
Ratings:
OperatingTemperature:
-55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test:
2.5 MHz