API Delevan Inc. S1812R-221J
S1812R-221J
Part No.:
S1812R-221J
Datasheet:
ShinYuaS1812R-221J.pdf
Description:
FIXED IND 220NH 1.154A 150 MOHM
Material-Core:
Iron
Inductance:
220 nH
Tolerance:
±5%
CurrentRating(Amps):
1.154 A
DCResistance(DCR):
150mOhm Max
Q@Freq:
50 @ 25MHz
Frequency-SelfResonant:
310MHz
Ratings:
OperatingTemperature:
-55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test:
25 MHz