API Delevan Inc. S1812R-681J
S1812R-681J
Part No.:
S1812R-681J
Datasheet:
ShinYuaS1812R-681J.pdf
Description:
FIXED IND 680NH 675MA 440MOHM SM
Material-Core:
Iron
Inductance:
680 nH
Tolerance:
±5%
CurrentRating(Amps):
675 mA
DCResistance(DCR):
440mOhm Max
Q@Freq:
40 @ 25MHz
Frequency-SelfResonant:
166MHz
Ratings:
OperatingTemperature:
-55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test:
25 MHz