API Delevan Inc. S1812R-821J
S1812R-821J
Part No.:
S1812R-821J
Datasheet:
ShinYuaS1812R-821J.pdf
Description:
FIXED IND 820NH 614MA 530MOHM SM
Series:
S1812R
Material-Core:
Iron
Inductance:
820 nH
Tolerance:
±5%
CurrentRating(Amps):
614 mA
DCResistance(DCR):
530mOhm Max
Q@Freq:
40 @ 25MHz
Frequency-SelfResonant:
155MHz
Ratings:
OperatingTemperature:
-55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test:
25 MHz