CTS-Frequency Controls SA324144F35HLR
SA324144F35HLR
Part No.:
SA324144F35HLR
Manufacturer:
CTS-Frequency Controls
Category:
Crystals
Package:
4-SMD, No Lead
Datasheet:
SA324144F35HLR.pdf
Description:
CRYSTAL 14.4000MHZ 12PF SMD
  • Related Categories
Package/Case:
4-SMD, No Lead
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Series:
SA324
ProductStatus:
Active
Type:
MHz Crystal
Frequency:
14.4 MHz
FrequencyStability:
±50ppm
FrequencyTolerance:
±30ppm
LoadCapacitance:
12pF
ESR(EquivalentSeriesResistance):
100 Ohms
OperatingMode:
Fundamental
OperatingTemperature:
-40°C ~ 125°C
Ratings:
AEC-Q200
MountingType:
Surface Mount
Size/Dimension:
0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)