DATAFORTH SCM5B30-01
SCM5B30-01
Part No.:
SCM5B30-01
Manufacturer:
DATAFORTH
Category:
Amplifiers
Package:
Datasheet:
ShinYuaSCM5B30-01.pdf
Description:
VOLTAGE INPUT MODULES, NARROW BW
Packaging:
Box
Series:
SCM5B
ProductStatus:
Active
AmplifierType:
General Purpose
Voltage-Supply:
4.75V ~ 5.25V
OutputType:
Analog
Current-Supply:
30 mA
OperatingTemperature:
-40°C ~ 85°C