DATAFORTH SCM5B30-04D
SCM5B30-04D
Part No.:
SCM5B30-04D
Datasheet:
ShinYuaSCM5B30-04D.pdf
Voltage-Supply:
4.75V ~ 5.25V
Current-Supply:
30 mA
OperatingTemperature:
-40°C ~ 85°C