DATAFORTH SCM7B35-01
SCM7B35-01
Part No.:
SCM7B35-01
Manufacturer:
DATAFORTH
Category:
Amplifiers
Package:
Datasheet:
ShinYuaSCM7B35-01.pdf
Description:
2-WIRE INTERFACE MOD W/ LOOP POW
Packaging:
Bag
Series:
SCM7B
ProductStatus:
Active
AmplifierType:
General Purpose
Voltage-Supply:
14V ~ 35V
OutputType:
Analog
Current-Supply:
56 mA
OperatingTemperature:
-40°C ~ 85°C