DATAFORTH SCM7B35-01A
SCM7B35-01A
Part No.:
SCM7B35-01A
Datasheet:
ShinYuaSCM7B35-01A.pdf
Voltage-Supply:
14V ~ 35V
Current-Supply:
56 mA
OperatingTemperature:
-40°C ~ 85°C