DATAFORTH SCM7B35-01D
SCM7B35-01D
Part No.:
SCM7B35-01D
Datasheet:
ShinYuaSCM7B35-01D.pdf
Voltage-Supply:
14V ~ 35V
Current-Supply:
56 mA
OperatingTemperature:
-40°C ~ 85°C