Aim Dynamics SCT-0750-150
SCT-0750-150
Part No.:
SCT-0750-150
Datasheet:
ShinYuaSCT-0750-150.pdf
Description:
CURRENT SENSE MAGNALB 150A:333MV
Current-Sensing:
150A
Frequency:
30Hz ~ 1kHz
Linearity:
±1%
Accuracy:
±1%
OperatingTemperature:
-20°C ~ 110°C