Carlo Gavazzi Inc. SD270115
SD270115
Part No.:
SD270115
Manufacturer:
Carlo Gavazzi Inc.
Category:
Amplifiers
Package:
Datasheet:
SD270115.pdf
Description:
SENSOR RLY 115VAC DPDT NAMUR
Packaging:
Box
Series:
SD
ProductStatus:
Active
AmplifierType:
General Purpose
Voltage-Supply:
115V
OutputType:
Relay
Current-Supply:
1.2 mA
OperatingTemperature:
-20°C ~ 50°C