Bourns Inc. SM91502ALA-E
SM91502ALA-E
Part No.:
SM91502ALA-E
Manufacturer:
Bourns Inc.
Category:
Pulse Transformers
Package:
Datasheet:
ShinYuaSM91502ALA-E.pdf
Description:
BMS TRANSFORMER/CMC, 6PIN, SGL
Packaging:
Tape & Reel (TR),Cut Tape (CT)
Series:
SM
ProductStatus:
Active
TransformerType:
Inductance:
150µH
ET(Volt-Time):
TurnsRatio-Primary:Secondary:
1:1
MountingType:
Surface Mount
Size/Dimension:
0.300 L x 0.265 W (7.62mm x 6.73mm)