API Delevan Inc. SP1008-331K
SP1008-331K
Part No.:
SP1008-331K
Datasheet:
ShinYuaSP1008-331K.pdf
Description:
FIXED IND 330NH 1.03A 108MOHM SM
Inductance:
330 nH
Tolerance:
±10%
CurrentRating(Amps):
1.03 A
DCResistance(DCR):
108mOhm Max
OperatingTemperature:
-55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test:
100 kHz