API Delevan Inc. SP1008-392G
SP1008-392G
Part No.:
SP1008-392G
Datasheet:
ShinYuaSP1008-392G.pdf
Description:
FIXED IND 3.9UH 392MA 739MOHM SM
Inductance:
3.9 µH
Tolerance:
±2%
CurrentRating(Amps):
392 mA
DCResistance(DCR):
739mOhm Max
OperatingTemperature:
-55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test:
100 kHz