API Delevan Inc. SP1008-561K
SP1008-561K
Part No.:
SP1008-561K
Datasheet:
ShinYuaSP1008-561K.pdf
Description:
FIXED IND 560NH 878MA 147MOHM SM
Inductance:
560 nH
Tolerance:
±10%
CurrentRating(Amps):
878 mA
DCResistance(DCR):
147mOhm Max
OperatingTemperature:
-55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test:
100 kHz