API Delevan Inc. SP1008-681K
SP1008-681K
Part No.:
SP1008-681K
Datasheet:
ShinYuaSP1008-681K.pdf
Description:
FIXED IND 680NH 850MA 157MOHM SM
Inductance:
680 nH
Tolerance:
±10%
CurrentRating(Amps):
850 mA
DCResistance(DCR):
157mOhm Max
OperatingTemperature:
-55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test:
100 kHz