API Delevan Inc. SP1008-822K
SP1008-822K
Part No.:
SP1008-822K
Datasheet:
ShinYuaSP1008-822K.pdf
Description:
FIXED IND 8.2UH 271MA 1.54OHM SM
Inductance:
8.2 µH
Tolerance:
±10%
CurrentRating(Amps):
271 mA
DCResistance(DCR):
1.54Ohm Max
OperatingTemperature:
-55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test:
100 kHz