API Delevan Inc. SP1812-153J
SP1812-153J
Part No.:
SP1812-153J
Datasheet:
ShinYuaSP1812-153J.pdf
Description:
FIXED IND 15UH 640MA 490MOHM SMD
Series:
SP1812
Inductance:
15 µH
Tolerance:
±5%
CurrentRating(Amps):
640 mA
Current-Saturation(Isat):
530mA
DCResistance(DCR):
490mOhm Max
OperatingTemperature:
-55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test:
1 kHz