API Delevan Inc. SP1812-182J
SP1812-182J
Part No.:
SP1812-182J
Datasheet:
ShinYuaSP1812-182J.pdf
Description:
FIXED IND 1.8UH 1.36A 110MOHM SM
Series:
SP1812
Inductance:
1.8 µH
Tolerance:
±5%
CurrentRating(Amps):
1.36 A
Current-Saturation(Isat):
1.54A
DCResistance(DCR):
110mOhm Max
OperatingTemperature:
-55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test:
1 kHz