API Delevan Inc. SP1812-222J
SP1812-222J
Part No.:
SP1812-222J
Datasheet:
ShinYuaSP1812-222J.pdf
Description:
FIXED IND 2.2UH 1.17A 150MOHM SM
Inductance:
2.2 µH
Tolerance:
±5%
CurrentRating(Amps):
1.17 A
Current-Saturation(Isat):
1.39A
DCResistance(DCR):
150mOhm Max
OperatingTemperature:
-55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test:
1 kHz