API Delevan Inc. SP1812-393J
SP1812-393J
Part No.:
SP1812-393J
Datasheet:
ShinYuaSP1812-393J.pdf
Description:
FIXED IND 39UH 354MA 1.6 OHM SMD
Inductance:
39 µH
Tolerance:
±5%
CurrentRating(Amps):
354 mA
Current-Saturation(Isat):
332mA
DCResistance(DCR):
1.6Ohm Max
OperatingTemperature:
-55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test:
1 kHz