API Delevan Inc. SP1812-683J
SP1812-683J
Part No.:
SP1812-683J
Datasheet:
ShinYuaSP1812-683J.pdf
Description:
FIXED IND 68UH 275MA 2.7 OHM SMD
Inductance:
68 µH
Tolerance:
±5%
CurrentRating(Amps):
275 mA
Current-Saturation(Isat):
250mA
DCResistance(DCR):
2.7Ohm Max
OperatingTemperature:
-55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test:
1 kHz