API Delevan Inc. SP1812-822J
SP1812-822J
Part No.:
SP1812-822J
Datasheet:
ShinYuaSP1812-822J.pdf
Description:
FIXED IND 8.2UH 842MA 280MOHM SM
Inductance:
8.2 µH
Tolerance:
±5%
CurrentRating(Amps):
842 mA
Current-Saturation(Isat):
724mA
DCResistance(DCR):
280mOhm Max
OperatingTemperature:
-55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test:
1 kHz