API Delevan Inc. SP1812-823J
SP1812-823J
Part No.:
SP1812-823J
Datasheet:
ShinYuaSP1812-823J.pdf
Description:
FIXED IND 82UH 262MA 2.9 OHM SMD
Inductance:
82 µH
Tolerance:
±5%
CurrentRating(Amps):
262 mA
Current-Saturation(Isat):
228mA
DCResistance(DCR):
2.9Ohm Max
OperatingTemperature:
-55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test:
1 kHz