API Delevan Inc. SP1812R-102J
SP1812R-102J
Part No.:
SP1812R-102J
Datasheet:
ShinYuaSP1812R-102J.pdf
Description:
FIXED IND 1UH 1.58A 81 MOHM SMD
Series:
SP1812R
Inductance:
1 µH
Tolerance:
±5%
CurrentRating(Amps):
1.58 A
Current-Saturation(Isat):
2.06A
DCResistance(DCR):
81mOhm Max
OperatingTemperature:
-55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test:
1 kHz