API Delevan Inc. SP1812R-103J
SP1812R-103J
Part No.:
SP1812R-103J
Datasheet:
ShinYuaSP1812R-103J.pdf
Description:
FIXED IND 10UH 802MA 310MOHM SMD
Series:
SP1812R
Inductance:
10 µH
Tolerance:
±5%
CurrentRating(Amps):
802 mA
Current-Saturation(Isat):
657mA
DCResistance(DCR):
310mOhm Max
OperatingTemperature:
-55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test:
1 kHz