API Delevan Inc. SP1812R-122J
SP1812R-122J
Part No.:
SP1812R-122J
Datasheet:
ShinYuaSP1812R-122J.pdf
Description:
FIXED IND 1.2UH 1.51A 88MOHM SMD
Series:
SP1812R
Inductance:
1.2 µH
Tolerance:
±5%
CurrentRating(Amps):
1.51 A
Current-Saturation(Isat):
1.89A
DCResistance(DCR):
88mOhm Max
OperatingTemperature:
-55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test:
1 kHz