API Delevan Inc. SP1812R-123J
SP1812R-123J
Part No.:
SP1812R-123J
Datasheet:
ShinYuaSP1812R-123J.pdf
Description:
FIXED IND 12UH 767MA 340MOHM SMD
Series:
SP1812R
Inductance:
12 µH
Tolerance:
±5%
CurrentRating(Amps):
767 mA
Current-Saturation(Isat):
602mA
DCResistance(DCR):
340mOhm Max
OperatingTemperature:
-55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test:
1 kHz