API Delevan Inc. SP1812R-152J
SP1812R-152J
Part No.:
SP1812R-152J
Datasheet:
ShinYuaSP1812R-152J.pdf
Description:
FIXED IND 1.5UH 1.43A 98MOHM SMD
Series:
SP1812R
Inductance:
1.5 µH
Tolerance:
±5%
CurrentRating(Amps):
1.43 A
Current-Saturation(Isat):
1.69A
DCResistance(DCR):
98mOhm Max
OperatingTemperature:
-55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test:
1 kHz