API Delevan Inc. SP1812R-183J
SP1812R-183J
Part No.:
SP1812R-183J
Datasheet:
ShinYuaSP1812R-183J.pdf
Description:
FIXED IND 18UH 613MA 680MOHM SMD
Series:
SP1812R
Inductance:
18 µH
Tolerance:
±5%
CurrentRating(Amps):
613 mA
Current-Saturation(Isat):
486mA
DCResistance(DCR):
680mOhm Max
OperatingTemperature:
-55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test:
1 kHz