API Delevan Inc. SP1812R-184J
SP1812R-184J
Part No.:
SP1812R-184J
Datasheet:
ShinYuaSP1812R-184J.pdf
Description:
FIXED IND 180UH 172MA 6.7OHM SMD
Series:
SP1812R
Inductance:
180 µH
Tolerance:
±5%
CurrentRating(Amps):
172 mA
Current-Saturation(Isat):
154mA
DCResistance(DCR):
6.7Ohm Max
OperatingTemperature:
-55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test:
1 kHz