API Delevan Inc. SP1812R-223J
SP1812R-223J
Part No.:
SP1812R-223J
Datasheet:
ShinYuaSP1812R-223J.pdf
Description:
FIXED IND 22UH 509MA 750MOHM SMD
Series:
SP1812R
Inductance:
22 µH
Tolerance:
±5%
CurrentRating(Amps):
509 mA
Current-Saturation(Isat):
438mA
DCResistance(DCR):
750mOhm Max
OperatingTemperature:
-55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test:
1 kHz