API Delevan Inc. SP1812R-273J
SP1812R-273J
Part No.:
SP1812R-273J
Datasheet:
ShinYuaSP1812R-273J.pdf
Description:
FIXED IND 27UH 430MA 1 OHM SMD
Inductance:
27 µH
Tolerance:
±5%
CurrentRating(Amps):
430 mA
Current-Saturation(Isat):
400mA
DCResistance(DCR):
1Ohm Max
OperatingTemperature:
-55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test:
1 kHz