API Delevan Inc. SP1812R-332J
SP1812R-332J
Part No.:
SP1812R-332J
Datasheet:
ShinYuaSP1812R-332J.pdf
Description:
FIXED IND 3.3UH 1.06A 180MOHM SM
Series:
SP1812R
Inductance:
3.3 µH
Tolerance:
±5%
CurrentRating(Amps):
1.06 A
Current-Saturation(Isat):
1.15A
DCResistance(DCR):
180mOhm Max
OperatingTemperature:
-55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test:
1 kHz