API Delevan Inc. SP1812R-333J
SP1812R-333J
Part No.:
SP1812R-333J
Datasheet:
ShinYuaSP1812R-333J.pdf
Description:
FIXED IND 33UH 408MA 1.2 OHM SMD
Inductance:
33 µH
Tolerance:
±5%
CurrentRating(Amps):
408 mA
Current-Saturation(Isat):
359mA
DCResistance(DCR):
1.2Ohm Max
OperatingTemperature:
-55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test:
1 kHz