API Delevan Inc. SP1812R-392J
SP1812R-392J
Part No.:
SP1812R-392J
Datasheet:
ShinYuaSP1812R-392J.pdf
Description:
FIXED IND 3.9UH 1A 200 MOHM SMD
Inductance:
3.9 µH
Tolerance:
±5%
CurrentRating(Amps):
1 A
Current-Saturation(Isat):
1A
DCResistance(DCR):
200mOhm Max
OperatingTemperature:
-55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test:
1 kHz